Disain

Wellspa basseinid on disainitud ühendades endas ainulaadset kombinatsiooni kasutusmugavusest, parimatest materjalidest, kaunist välimusest ja innovaatilisusest.

Parima tulemuse saavutamiseks on Wellspa disaini- ja inseneride meeskond jätnud võimaluse kasutajal valida ise basseini välimuse, sisu ja katte värv seda eesmärgil, et see sobituks ideaalselt keskkonda.

Minimalistliku ja elegantse disainiga Lounge minibasseinid on sobituvad ideaalselt kaasaegse arhitektuuri ning terrassi kujundusega – selle kandilised jooned võimaldavad väga erinevaid viimistlusvariante ning optimaalset paigutust terrassil.

Classic
 minibasseinid on puidust korpuse ja ümarama vormiga. Need kaks elementi annavad basseinile massiivsema ja klassikalisema välimuse ja vormi. Korpus on valmistatud eriti vastupidavast naturaalsest Siberi lehisest.

Unikaalse võimalusena pakume klassikaliste minibasseinide naturaalses puust korpustele peaaegu piiramatut viimistlusvõimalust. Seda on võimalik peitsida või värvida RAL-koodi alusel, et minibassein sobituks ideaalselt terrassil või maja viimistlusega.