Massaaž

Optimaalne veedüüside paigutus, veetugevuse ja veejoa suuna reguleerimise võimaldavad maksimaalset lõõgastust ja naudingut.

Väikesed veedüüsid pakuvad ühtlase survega massaaži kindlale väiksele alale. Keskmised ja suured veedüüsid on pöörleva sisuga, mis pakuvad ringikujulist intensiivset massaaži erineva raadiusega piirkonnale. Õhukruvide abil on võimalik suurendada või vähendada õhu kaasamist veedüüsidesse, muutes sellega ühtlasi ka veesurvetugevust. Seeläbi saate nautida erineva intensiivsusega massaaži.

Lounge seeria minibasseinidel on kasutusel taspinnalised veedüüsid, mille intensiivsust saab igal düüsil eraldi muuta. Veevoolu tugevuse reguleerimiseks keerake lihtsalt veedüüsi välimist rõngast. Veesurve suurendamiseks keerake rõngast päripäeva, veesurve vähendamiseks vastupäeva. Ühe või mitme veedüüsi surve vähendamine suurendab veesurvet teistes veedüüsides.

Unikaalse võimalusena  pakub Wellspa Lounge seeria minibasseinidele lisadüüside paigaldamise võimalust suuremate inimeste jaoks. Sellist eritööd pakub Wellspa ainsana maailmas.