Energiatõhusus

Ülitõhus soojustus
Meie minibasseinid on disainitud spetsiaalselt Skandinaavia karmidesse ilmastikutingimustesse. Olulised on siinjuures eriti tugev konstruktsioon, ülitõhus soojustus ja ilmastikukindlus. Me oleme testinud väga põhjalikult oma minibasseine, et tagada pikaajaline ja muretu aastaringne kasutamine erinevates ilmastikutingimustes.

Minibasseini korpuse soojustus
Lounge minibasseinide korpuste ülitõhusaks soojustamiseks me kasutame 6cm paksusega Kingspani vahtplastist soojustuspaneele, mis on kaetud soojustust tagasi peegeldavate pindadega.

Minibasseini põhja soojustus
Kõik Wellspa minibasseinide põhjad on ehitatud ainulaadse konstruktsiooniga – kolmekihiliselt. Termovormitud ABS- plastikust põhja ja pealmise osaga ning 5cm paksuse soojusisolatsiooniga nende vahel. Põhja eriline konstruktsioon tagab täieliku hüdroisolatsiooni ja maksimaalse soojustuse.

Minibasseini soojustatud kate
Maksimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks kuulub minibasseinide standard varustusse paks soojustatud pealiskate. Katte vastupidavuse ja ilmastikukindluse tagamiseks on selle välisservade sisse ehitatud U-profiilist tugevdusraam. Selle tihkelt ja soojapidavalt sulgemiseks on pealiskattel 8 pingutatavat kinnitusrihma.